Головна » тварини » Заповідник Брянський ліс

  Заповідник Брянський ліс

  "Брянський ліс" - це природний заповідник Росії, розташований на території Брянської області. Заповідник є унікальним природним місцем, де живуть самі різні представники тваринного і рослинного світу.

  Географія

  Рельєф "Брянський лісу" - пологий і рівнинний. Висота над рівнем моря коливається між позначками в 135 м до 190 м. Заповідник розділений річкою Нерусса на дві частини. В межах заповідника ширина долини Десни досягає 15 км. Тут проходить межа між південно-тайговій і широколиственной зонами.

  В "Брянському лісі" зустрічаються дюни, що досягають 10 метрів у висоту. Територією тече безліч невеликих річок.

  Площа 9654 га є охоронною зоною. Розташовується на кордоні з Україною. Поруч прилягає Деснянсько-Старогутський національний природний парк.

  клімат

  В районі субконтинентальним клімат. Середня температура в літній період складає +18 градусів.

  відвідування

  Заповідник функціонує у відкритому режимі. Для відвідування необхідно оформити перепустку в адміністрації заповідної зони. Тут створені спеціальні маршрути - екологічні стежки, по яких зручно слідувати і вивчати місце.

  Як дістатися

  Можливо дістатися поїздом до станції Нерусса. Далі необхідно пройти півтора кілометра до центральної садиби. З Брянська до місця можна доїхати на автомобілі.

  цікаво

  18 років тому заповідник отримав статус биосферной зони ЮНЕСКО - біосферний резерват.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!