Головна » Суспільство » Заповіді ледаря чому можна повчитися?

  Заповіді ледаря чому можна повчитися?

  Робота затягує багатьох, особливо в наш час. Вирватися з повсякденних справ і турбот буває набагато важче, ніж навчитися відпочинок. А відпочинок необхідний будь-якій людині, інакше він просто "перегорить". Запам'ятайте ці заповіді і користуйтеся ними хоча б іноді.

  Народжуються втомленими, а живуть для того, щоб відпочивати. Тому видихніть, розслабтеся і не забувайте, що офіс, комп'ютер і важливі папери нікуди не подінуться. Зрештою, завтра настане новий день, тому все можна встигнути.

  Чому не приєднатися до відпочиваючому? Релаксація і відпочинок затягують, хоч і менше, ніж праця.

  Полюбіть вашу ліжко, як самого себе. Висипайтеся! Здоровий сон - це не менше 7-8 годин. Запам'ятайте це правило. Виспавшись людина здатна зробити набагато більше і якісніше, ніж той, хто страждає від недосипу.

  Якщо у вас сильне бажання попрацювати, присядьте, відпочиньте, і воно зникне. Особливо це стосується вихідних. Вони створені для того, щоб відволіктися. Якщо вже присісти не виходить, вирушайте на природу, там ви точно забудете про суєту.

  Робота - це святе, не чіпай її. Все в ті ж свята або вихідні. Забудьте про офіс, суворої одязі, поїздках на годину-пік хоча б на ці коротенькі 2 дня.

  Якщо робота - це здоров'я, то нехай працюють хворі. Жартівлива заповідь від ледарів, а й з неї можна винести урок. Трудитися потрібно там, де подобається.

  Якщо щось можна перенести на завтра, так і зробіть. Звичайно, не завжди правильно відкладати на потім, але якщо трапився аврал і ви вже тиждень затримуєтеся допізна, то пора щось вирішувати. Спробуйте разок перенести справи на завтра, а вечір присвятити себе.

  А скільки часу приділяєте ви своєї трудової діяльності? Розкажіть ці заповіді друзям - зробіть репост!