Головна » особистості » Юний 8-річний мільйонер з Канади

  Юний 8-річний мільйонер з Канади


  Коли маленькому Райану Россу виповнилося 3 роки він «заснував» невелику курячу ферму на задньому дворі батьків і почав заробляти по 15 доларів на годину. До восьми років у нього було чотири власних компанії. До дев'яти, він міг утримувати своїх батьків. Здається ми щось упустили в цьому віці.

  Швидко налагодивши курячий бізнес і поставивши його на потік - Райан вирішив зайнявся новою справою ...

  Він відкрив «фірму» займається стрижкою газонів. За годину хлопчик брав зі своїх клієнтів 20 доларів, але оскільки сам був занадто малий, для того, щоб управляти газонокосаркою, він наймав старших хлопців, яким платив по 15 доларів на годину. З цього зон отримував 5 доларів на годину, при цьому нічого не роблячи.

  Наступною «компанія» Райана займалася поливанням газонів. З клієнта Райан брав 200 канадських доларів, а працівникові, який все робив, платив 100.

  Назбиравши грошей Райан став інвестувати їх у нерухомість. Зараз у нього шість власних будинків, а його статки оцінюються в 1 млн доларів. Хлопчик купив хокейну і баскетбольний майданчики для своїх друзів і мріє з часом, купити справжню хокейну команду НХЛ.

  Наступна стаття
  Юний герой ...