Головна » напої » Всього три кухлі пива в тиждень змушують ваш мозок працювати на 20% гірше

  Всього три кухлі пива в тиждень змушують ваш мозок працювати на 20% гірше


  Дослідники виявили, що регулярно п'ють людям доводиться задіяти майже на 20% більше потужності мозку, щоб виконувати прості завдання або зосереджуватися.

  В рамках трирічного дослідження, проведеного в Університеті Сантьяго-де-Компостела в Іспанії, 26 регулярно п'ють студентів, тобто тих, хто випивав за раз по три пінти пива, щонайменше, один раз в тиждень, порівняли з 31 студентом, що не вживали алкоголь регулярно.

  Студентів попросили реагувати на різні миготливі символи: ніякої вимірної різниці в швидкості і точності реакції між двома групами не було виявлено, і з плином часу ні в однієї групи результати гірше не ставали. Проте, вимірювання потужності мозку показали, що мозку регулярно випивають студентів потрібно працювати інтенсивніше, щоб показати той же результат.
  У групі "непитущих" пік активності мозку становив близько 18-ти мкв, в той час як у тих, хто п'є він був в середньому по 20 мкВ протягом першого року, а на третьому році досліджень піднявся до позначки 22 мкв.

  Це означає, що у тих, хто п'є молодих людей відбувається якась аномалія нервової діяльності, пов'язана з увагою і робочою пам'яттю. Емілі Робінсон, керівник дослідницької групи "Alcohol Concern", вважає, що таке погіршення може служити достатньою причиною для того, щоб змінити культуру, в рамках якої стало нормою зловживати алкоголем в студентському віці.