Головна » бізнес » Чи завжди грандіозні проекти успішні доля турецького селища з 700 замків

  Чи завжди грандіозні проекти успішні доля турецького селища з 700 замків

  Замки - об'єкти краси і казковості. Духом романтики і сучасної розкоші повинен був захоплювати і підкоряти селище в віддаленому природному куточку північно-західній Туреччині. У ньому заплановано будівництво 732 замків, дуже схожих на Диснеевские.

  Всі вони туляться одне до одного, згідно з проектом. Почалося втілення задумки ще п'ять років тому (в 2014 р) будівельною компанією Sarot Group.

  Замки, дійсно, гарні зовні і добротно оброблені зсередини. На території передбачені фігурні басейни, спа-салони та турецькі лазні. Для зручності жителів зведений великий супермаркет і центр торгівлі, споруджено місце релігійного поклоніння - мусульманська мечеть. Створені всі умови для комфортного і повноцінного відпочинку забезпечених людей.

  Спочатку все селище призначався для покупців з багатьох країн, розташованих в регіоні Перської затоки. Уже побудовано майже 600 замків. З них придбані у власність 350 будинків. Всі вони куплені громадянами Бахрейну, Саудівської Аравії, Арабських еміратів і Катару.

  Однак доля селища сьогодні залишається не ясною ... Через кілька років після початку запуску проекту фірма Sarot Group опинилася без грошей, і будівництво зупинилося. Борг компанії становить майже 30 мільйонів доларів.

  Суд наклав заборону на подальші роботи. Але компанія будівельників не хоче здаватися. Вони запевняють судові інстанції, що зможуть подолати кризу. Загальна вартість проекту близько 200 мільйонів доларів. Якщо їм вдасться продати ще хоча б сто будинків, то виручена сума покриє утворився борг.

  Члени команди сподіваються, що зможуть впоратися з виниклими фінансовими труднощами і урочисто відкриють комплекс вже в 2019 році.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!