Головна » простір » Завжди готовий

  Завжди готовий

  Як відомо, спрощення - шлях до деградації, а ускладнення - дорога розвитку. Це правило працює майже у всіх випадках, особливо, коли звичні предмети обростають додатковою функціональністю. Сьогодні ми поговоримо про Мультитули - предметах обожнювання будь-якого чоловіка, які реально здатні на багато що. Отже, рейтинг кращих мультитулов від DNP magazine.

  EvoWood Nail Clip 580

  $ 50

  Ножі швейцарської армії заслужено вважаються першими мультитулов в історії. За більш ніж вікову історію, вони не втратили свого статусу незамінною штучки в наборі авантюриста і ділового людини. Цей екземпляр призначається для повсякденного використання в якості манікюрного набору, але може, при потребі, перекусити дріт або загострити гачок для рибного лову.

  Leatherdos Mini Tool Clip

  $ 9

  Зізнайся, ти дивувався, коли після твоєї подружки по всій кімнаті валялися ось такі штуковини незрозумілого призначення. Тепер ти можеш подарувати їй набір ось таких мультитулов від Leaterdos і в разі необхідності, завжди мати під рукою інструмент для всього на світі.

  Monteverde Multitool Stylus Pen

  $ 20

  Цей прилад поміститься в нагрудній кишені і вміщатиме в себе функціонал цілого ящика з інструментами. Лінійка, викрутки, стилус, а ще цією ручкою можна писати!

  Gerber Shard Keychain Tool

  $ 6

  Виготовлений зі сплаву титану цей мультитул від Gerber чіпляється за ключі і готовий виконати сотні непередбачених завдань: від відкривання пляшок до різання строп.

  Columbia River Eat'N Tool XL

  $ 15

  Ложка з доповненим функціоналом - мультизадачність аксесуар, який необхідний тричі на день. Титан і карбон, десятки завдань і стильний вигляд - не мультитул, а мрія.

  Bear Grylls Ultimate Multitool

  $ 58

  Класичний мультитул від майстра виживання Беар Гріллс може стати єдиною річчю, яку б ти взяв на безлюдний острів. З огляду на набір функцій, через рік на твоєму острові відкрився б торговий центр.

  Nite Ize Doohickey Key Tool

  $ 7

  Ще один брелок-мультитул, який виручить в будь-якій ситуації і при цьому стильно виглядає.

  Titanium Utility Ring

  $ 385

  Кільце-мультитул - ти такого ще не бачив, чи не так? Прикраса здатне різати і пиляти коштує досить дорого, але ж це символ твоєї готовності до всього.

  Titan Multi-tool Collar Stays

  $ 30

  Ще один чудовий предмет в нашій колекції видатних мультитулов - затискачі для комірця, які можуть швидко перетворитися на знаряддя для вирішення будь-яких завдань. Титановий сплав і воронение допоможуть вписатися в гардероб.

  ExiTool Seatbelt Cutter

  $ 27

  Для тих, хто боїться опинитися захопленим зненацька 24 години на добу - пряжка-мультитул з вбудованим різаком і набором необхідних інструментів для ремонту будь-якого механізму.

  Pedro's ICM Multitool

  $ 30

  Спеціалізований набір інструментів для велосипедистів уміщається в долоні і може допомогти розібрати і зібрати двоколісного коня за пару підходів.