Головна » тіло » Всього три вправи, які зроблять плечі сильними

  Всього три вправи, які зроблять плечі сильними

  Широкі плечі завжди визначали мужність всієї фігури. Це абсолютно природно, адже прокачаний плечовий пояс робить талію візуально вузькою, створюючи ідеальний трикутник чоловічої фігури. Але тренувати плечі досить непросто, оскільки основний м'язом тут є дельтовидная, яка, в свою чергу, складається з цілих трьох пучків - переднього, заднього і середнього. Кожен потрібно прокачувати окремо, інакше рельєфних, потужних плечей домогтися буде максимально складно. Ми наводимо всього три базових вправи, які можуть вам в цій справі допомогти. 

  • жим Арнольда

   Про ефективність цієї вправи говорить сама назва - легенда свідчить, що це улюблений жим нинішнього губернатора Каліфорнії. Отже, ви сідаєте на лаву зі строго вертикальною спинкою. Початкове положення гантелей - на рівні шиї. На видиху піднімайте руки вертикально вгору і затримуйтеся у верхній точці на секунду. Зробіть 4 підходи по 12 разів.

  • підтягування

   Багато нехтують підтягуваннями, вважаючи, що в тренажерному залі є заняття і цікавіше. Проте, саме підтягування здатні задіяти практично всі м'язи плечового пояса. Включіть в тренування стандартні підтягування і підтягування за спину, розділивши їх іншими вправами. Зробіть по три підходи, з десятьма повтореннями в кожному.

  • Жим штанги стоячи

   Ще одне базова вправа, виконання якого дуже швидко приведе вас в потрібну форму. Жим стоячи опрацьовує, в основному, середній пучок, але два інших теж задіяні. Поставте ноги на ширині плечей, штанга на рівні грудей, прямої хват. Піднімайте штангу вгору, роблячи видих на піку. Зробіть три підходи по дванадцять повторів в кожному.