Головна » Нумерологія » Значення числа 17 в нумерології - божественне втручання

  Значення числа 17 в нумерології - божественне втручання

  Як відомо, все двозначні числа складаються з однозначних, і це призводить до двоїстий тлумачення їх значення. У класичній нумерології магія числа 17 полягає в божественне втручанье. Божественне втручання в людське життя, воля долі, року, веління вищих сил, яким не можна опиратися - ось перелік сил числа сімнадцять. Безсумнівно, це хороша цифра, однак сприятливість її впливу залежить від самої людини, так як вплив сімнадцяти завжди добре лише для людей глибоко віруючих.

  Одиниця, що йде першим числом, є символом сили, неприборканої і хаотичною енергії. Вона не має власної волі, її направляють наступні цифри. В даному випадку - це сімка, яка посилює свій вплив і владу за рахунок одиниці. По суті своїй, цифра 17 в нумерології має значення посиленої сімки. Так само, як, припустимо, цифри в діапазоні між 11 і 19 - всі вони сильніше за рахунок одиниці попереду. Так як одиниця не має власної волі, вона не змінює значення другого числа, лише пропускає через себе як через призму і дозволяє стати більш могутнім.

  Мовою нумерології сімнадцять можна назвати "посиленою сімкою", не більше. Тому, якщо сім - це втручання вищих сил, яке якось можна переналаштувати і направити в потрібне русло, то сімнадцять ніяк не змінити, його воля така, якою є. Якщо вплив сімки часом можна не помітити, то вплив сімнадцяти точно не вийде пропустити. Воно має властивість бити людину тоді, коли він не чекає удару долі і найбільш беззахисний.

  Значення 17 в нумерології

  Більшістю трактувань значення 17 в нумерології вказується як серйозне втручання в життя людини. Коли необхідні термінові зміни, матеріальне домінує над духовним - вплив сімнадцяти вривається в життя людини і змінює все, часто до невпізнання. Всі дії, навіть самі, здавалося б жорстокі, спрямовані на благо. Але на благо для тонкого тіла людини, його душі. Найчастіше може з'ясуватися, що матеріальний стан для подібних людей важливіше духовного благополуччя. Навіть для тих, хто позиціонує себе як людини, яка прагне до самовдосконалення.

  Справжні духовні блага даються з болем, через випробування і подолання перешкод, чого середньостатистична людина боїться як вогню. Тому в деяких трактуваннях на питання "що означає число 17 в нумерології?" дається негативна відповідь, що змушує відчувати упередження проти цього, в общем-то позитивного числа. Воно небезпечно лише для людей, зациклених на своєму достатку і задоволення ницих потреб при ігноруванні потреб душі.

  Люди-матеріалісти бачать в сімнадцяти витік їх бід, горя і нещасть, не усвідомлюючи необхідність терпіння і смирення для порятунку душі. Тіло тлінне, душа ж безсмертна. Якщо число шістнадцять направлено на отримання фінансових благ, вислуховування бажань тіла, то його повним антагоністом є число сімнадцять.

  Вплив на особистість

  Що з себе представляють люди, народжені під його знаком? Як впливає на них дата народження? Перш за все, вона зачіпає емоційний аспект: подібні люди часто вкрай емоційні, а енергія в них так і кипить, перехлестивая через край. Але вони здатні контролювати себе і прояви своїх емоцій. Однак можуть легко відпустити себе - влаштувати потворний скандал, якщо здасться, що хтось обмежує їх права. Нетерпимість до правил, дотримання строгих норм і канонів - ось головні характеристики таких людей. Вони здатні на зраду, а після на повернення в сім'ю, як ніби нічого не траплялося.

  Бенджамін Франклін (17.01.1706 - 17.04.1790) - американський президент, винахідник, письменник, масон

  Це не романтики і ніжні натури, аж ніяк. У сексуальній сфері їх апетити великі, а головною лінією поведінки є грубість і схильність до жорстких практикам. Партнеру, яка бажає одержати від них ласку і чуттєвість, схильній до ідеалізму, доведеться важко в союзі з такою людиною. Але, разом з тим, люди числа сімнадцять є найвірнішими і відданими друзями, які ніколи не кинуть і не зрадять. Вони не кращі кандидати для любовних відносин, але від одного почують заклик навіть на іншому кінці планети.

  Вони люблять подорожі, довгі відрядження, схильні до змін і непостійності. Однак родина залишається їх незмінним оплотом, наріжним каменем, на якому стоїть їхній світ. Відносини ж всередині неї будуть залежати від сумісності партнерів.

  Високий інтелект, комунікабельність, бажання пізнавати нове відрізняють їх від інших, за рахунок чого подібні люди відчувають свою винятковість. Часом їх відрізняють зайву впертість, що породжує конфлікти, яких можна було б уникнути. Вони завжди між миром і війною, періодично схиляючись то до одного, то до іншого.

  Головне, про що сигналізує число 17 в нумерології - це необхідність зупинитися і задуматися над собою або своїм життям. Переосмислити події, що відбуваються з вами, подумати над тим, що ви робите, чого хочете. Проаналізувати свої бажання і діяння. За допомогою цього людина стане сильнішою і знайде своє справжнє покликання.

  Попередня стаття
  Змієві вали