Головна » Захист і удача » Значення і особливості чертога ворона

  Значення і особливості чертога ворона

  Люди, народжені в цьому чертозі, дуже активні і рухливі. Вони дуже люблять галасливі компанії, рух і свободу дій. Їм необхідно займатися спортом, так як якщо гав не буде щодня звільнятися від своєї неприборканої енергії, то це може привести до проблем зі здоров'ям.

  У представників цього храму є істотний хвилин - вони дуже образливі. Навіть якщо той, хто образив ворона, кілька разів вибачиться, це не означає, що це він простить його.

  Не завжди ворони бувають щасливі в любові. А все через те, що мало представників інших палаців розуміють, наскільки важливо для ворона любити і бути коханим. Він дуже відданий і вважає, що важливіше, ніж це почуття, на світі нічого не існує.

  Люди, народжені в цьому чертозі, здатні дуже сильно любити і віддавати себе своєму партнеру цілком і повністю. Але замість ворон вимагає такого ж ставлення. Якщо людина не отримує настільки ж потужною віддачі, то починає дуже сильно злитися і страждати.

  Якщо ж ворона не злити і плекати, то це найдобріший, милий і чуйна людина. Вони здатні поділитися з усіма своїми відчуттями, не приховують справжніх емоцій, намагаються всім допомогти і підтримати. В молоді роки ворони бувають досить вітряну через свою любвеобільності. Але з віком представники цього храму знаходять ту людину, яку готові любити все своє життя.

  Свою долю ворони можуть пов'язати з медициною. Це обумовлено тим, що їх покровитель могутній Варуна здатний вилікувати хворих і дарувати їм життя. А представники цього храму - його намісники в світі живих.

  Варуна - стражник священних воріт

  Варуна - дуже давнє і сильне божество. Воно виконує кілька дуже важливих функцій.
  По-перше, воно стереже священні шляхи, які є коридорами між різними окрасу палати сварги.

  Саме цей бог визначає, чи виконав людина своє призначення, і чи закінчилася його місія на землі. Якщо людина передчасно помер, то його душа потрапляє в руки Варуна.

  Він оцінює те, наскільки добре людина виконував свою місію, і, якщо вона виявилася незавершеною, то відправляє людину назад на землю. В результаті душа повертається знову в своє тіло. Зазвичай лікарі в цьому випадку говорять, що людина пережила клінічну смерть.

  Вірний супутник бога - ворон. Саме він допомагає стражникові священних воріт воскрешати людей. Наші предки вірили, що повернути душу на землю Варуна може не тільки в колишнє тіло. Якщо, наприклад, воно було покалічено в бою так, що відновити його неможливо, то душа відправляється в нове тіло. Допомагає Небесному Богові здійснювати це Богиня Карна.

  Оберіг чертога ворона

  Являє собою цей амулет три рівнобедрених трикутника, з'єднаних між собою. Укладена конструкція в одне велике кільце, а в самому її центрі розташовується тризуб. Виконана підвіска може бути з міді і срібла. Якщо Ви часто хворієте, то краще виберіть оберіг, виконаний з срібла, і регулярно звертайтеся до свого захисника з проханням зміцнити ваше здоров'я.

  Зробити амулет Ви можете самі. Для цього символ потрібно нанести на міцну поверхню і завжди носити з собою. Але пам'ятайте, накреслити всі елементи потрібно дуже точно і правильно. В іншому випадку, ваш амулет не матиме ніякої сили.

  Намагайтеся ніколи не залишати амулет будинку, якщо кудись виходьте. Найкраще носите його на ланцюжку. Виберіть досить довгий ланцюг, щоб сам оберіг можна було сховати під одягом.

  Якщо Ви хочете, щоб Варуна був милостивий і відгукувався на ваші прохання, будьте чесними перед ним і перед собою. Не намагайтеся обдурити великого стражника. Бо якщо ваші помисли при зверненні до нього не будуть чисті, він дуже розгнівається.

  Людям, народженим у палати ворона, необхідно працювати над собою. Важливо, щоб вони вчасно зрозуміли, що не кожен готовий з такою ж відвертістю, як і вони, довіряти своє серце. Якщо ворона навчиться прислухатися до почуттів інших і не кидатися у вир з головою, то буде успішною і щасливою.