Головна » Нумерологія » Значення числа душі в нумерології

  Значення числа душі в нумерології

  Число душі найсильніше впливає на людину, поки їй не виповниться 35 років. Після досягнення такого віку основний вплив починає чинити число життєвого шляху. Але цифра душі ніколи не втрачає своєї важливості, як і кармічне число.

  За допомогою числа душі ви легко впізнаєте, яким буде ставлення до оточуючих, самому собі і всім аспектам життя у будь-якої людини. Воно дозволяє зрозуміти, чого ви очікуєте від життя і до чого бажаєте прагнути.

  Ще одна можливість, подарована людству ведичної нумерологією - це розрахунок сумісності по числах душі. Це підходить, щоб дізнатися, чи варто продовжувати стосунки, співпрацювати з бізнес-партнером і довіряти вашій подрузі. Розрахувати своє число душі і дізнатися про сумісність з іншими числами ви можете у відповідній статті на нашому сайті.

  Значення числа 1

  Одиниця - це число Сонця. Саме денне світило наділяє людей з таким числом душі гордістю, напористістю і сильним характером. Завдяки таким якостям ви можете досягти вищої точки вашої кар'єрних сходів і слави, якщо побажаєте цього.

  У вас є чіткі цілі, і змусити вас змінити своє рішення дуже складно. У вас з кожного питання є власна думка, і переконати вас нелегко. Ви вкрай пунктуальні і вважаєте за краще говорити прямо те, що думаєте.

  Ви любите піклуватися до близьких і очікуєте аналогічного поведінки натомість. Тим, чиє число душі - одиниця, нескладно заводити нових друзів. Розлучаються вони з тими, хто не виправдав очікувань, теж легко. Цим людям не властива жадібність - вони люблять робити іншим подарунки і приємні сюрпризи.

  Швидше за все Вам буде цікаво: збіг чисел на годиннику.

  Найчастіше настрій народжених під одиницею оптимістичний. Їм не властива заздрість, злість і мстивість. Вони спрямовані на творення і здатні легко займатися важкою фізичною працею, так як володіють великим запасом життєвих сил. Їм властива схильність до застосування нових методик в роботі і використанню відомих технологій виключно своїми методами. Сторонніх рекомендацій, вимог і спроб безоплатної непрошеної допомоги в роботі люди одиниці не переносять. Вони рано чи пізно добираються до вершини кар'єри, вміють блискавично знаходити ідеальні рішення і відрізняються чесністю з колегами.

  Якщо людина одиниці не домагається життєвого успіху, він страждає і розчарування. Дратівливість і песимізм стають властивими йому якостями.

  Швидше за все, ви віддаєте перевагу комфортне життя, цінуєте розкіш. Вам може бути притаманне релігійне завзяття. Ті, чиє число душі - 1, часто відчувають, що прийшли в цей світ з особливою важливою місією, вони можуть працювати заради неї дуже довго і дуже наполегливо, незважаючи на будь-які обставини. Ви спокійно переносите всі негаразди і радості, які трапляються в житті, позитивно впливаєте на своє оточення, мотивуючи колег, друзів і близьких, любите подорожі і прекрасно пристосовуєтеся до обставин.

  Вам не варто зловживати своєю владою і пригнічувати інших. Небажано систематично відмовлятися від чужої допомоги, це може піти на благо вам. Бійтеся безпечності, схильності до хвастощів, марнотратства.

  Місяці слабкості - жовтень, листопад і грудень. У них люди одиниці можуть втрачати інтерес до роботи, часто робити помилки і, як наслідок, страждати від стресів. Краще не будувати серйозних планів і не займатися ризикованими справами в цей час.

  Сприятливими кольорами є мідний, помаранчевий, жовтий і золотий. Їх бажано використовувати в оформленні інтер'єру, а носовичок в цій колірній гамі допоможе вам пережити слабкий період.

  Значення числа 2

  Тим, хто народжений 2, 11, 20 або 29 числа, протегує Місяць. Це небесне тіло робить таких людей нестійкими, схильними до усамітнення. Ви схильні до частих змін настрою, нерідко страждаєте від застуди, шкірних і серцевих хвороб.

  Вас відрізняє миролюбність, доброта і нерішучість. Ви не дуже впевнено втілюєте в життя свої ідеї. Для цього вам потрібен той, хто буде підтримувати вас і допомагати в справах. Вас відрізняє сентиментальність і чутливість. Але якщо вас серйозно зачепити, ви жорстко відстоюєте свої права. Ви завжди вірні даним обіцянкам і прямуєте прийнятим рішенням до кінця.

  Швидше за все, вам подобається жити на самоті. Багато представників двійки присвячують себе допомоги оточуючим, складаються в благодійних та волонтерських фондах. Ви не терпіть лайки і цінуєте дружбу. Більшості ваших друзів відомий ваш талант дипломата.

  Більшість жінок цього числа орієнтовані на шлюб, але в молодості рідко обмежуються моногамними відносинами, відрізняються мінливістю і легковажністю. Практично всі вони відрізняються пристрастю до ароматів спецій, пахощів і парфумерії.

  Ви не терпіть обмежень свободи і захоплюєтеся подорожами. Вас відрізняє скритність, обережність і неприязнь до брехунам і Троцький. Ви любите красу, не дуже замислюєтеся над логікою і погано переносите критику.

  Дуже часто люди цього числа витають у хмарах, що може негативно позначатися на їх трудові досягнення. Багато з них мають здатності до ясновидіння. Але таким людям необхідно виховувати сміливість і рішучість, дотримуватися власних рішень і не йти на поводу у інших. Через слабке здоров'я рекомендуються заняття спортом. Найгірше суспільства для людини цього числа - підлабузники.

  Корисною буде і медитація. Вона потрібна таким людям через їх схильності до емоційних переживань і занепокоєння. Наявність занадто великої кількості друзів може зашкодити вашій енергетиці, адже вона буде постійно розтрачуватися. Може нашкодити і гнів, який може стати причиною істерики.

  Період слабкості для двійок - всі зимові місяці. Не потрібно приймати серйозних рішень на повний місяць, особливо перебуваючи біля великого водоймища. На вас Місяць впливає набагато сильніше, ніж на інших людей.

  Ваші кольори - світло-зелений, синій, кремовий і білий.

  Значення числа 3

  Людьми, число душі яких дорівнює трьом, управляє Юпітер. Він робить ваші помисли високими, наділяє активністю, колективізмом, честолюбством і дисципліною.

  Швидше за все, у вас активна життєва позиція, ви працелюбні і часто проявляєте ініціативу у всіх аспектах життя. Ви мрієте зробити щось таке, чим будуть пишатися ваші нащадки. Думки про майбутнє займають людей цього числа постійно. Кар'єру вони починають в ранньому віці, і вважають за краще якомога швидше позбутися від підлеглого положення. Уникають роботи, яка не відповідає кваліфікації. Багато народжені під цим числом відкривають власну справу для того, щоб не перебуває в підпорядкуванні у кого-то.

  В якості співробітника людина трійки рідко викликає нарікання при справедливому ставленні до нього. Він відповідально ставиться до своїх обов'язків, любить дисципліну і порядок. Такі люди завзято працюють на протязі всього життя, відпочивати практично не вміють, що є однією з причин стресу. Вони охоче підпорядковуються начальнику, якщо вважають його гідним поваги.

  У вас наглядова і логічний розум, аналітичний склад мислення. Ви відмінний оратор, цікавий співрозмовник, завжди можете дати цінну пораду. З вас може вийти хороший учитель, є шанси стати відомим письменником.

  В душі люди числа 3 релігійні, але рідко віддають перевагу якомусь одному вченню. Їх переконання досить гнучкі, щоб вибирати потрібну інформацію з різних релігійних течій і аналізувати їх.

  Ви дуже любите перебувати в центрі уваги, успіх і визнання життєво необхідні всім, народженим 3, 12, 21 і 30 числа. Здоров'я від природи дано міцне, а запас життєвий сил досить високий. Ви любите жартувати над друзями, а ті, хто не розуміє такої поведінки, часто стають ворогами.

  Незважаючи на схильність до випадкових зв'язків, в шлюбі люди трійки вірні. Вони люблять сім'ю і не обтяжене буденними обов'язками. Такі люди вважають за краще вибирати таких же вірних і відданих своїй родині подружжя. Вони ревниві і мають диктаторські замашки. Слід проявляти повагу до своєї другої половинки і контролювати свої негативні якості. Терпіння - ще одна якість, якого вам не вистачає.

  Чи допомагаєте ви тільки після прохань, але можете надати підтримку навіть своїх недругів. Слід навчитися відмовляти, якщо це необхідно. Швидше за все, ви любите подорожі, і вони завжди йдуть вам на користь. Не варто відмовлятися від зміни обстановки, навіть тимчасової.

  Вам потрібно тримати свій темперамент під контролем і не вступати в непотрібні суперечки. Вам щастить у грошових справах, але зберігати кошти зазвичай не виходить. Намагайтеся не витрачати все на розкіш, вчіться заощаджувати і заздалегідь турбуватися про майбутнє. Хвастощі матеріальним становищем і нечесні способи заробітку вам протипоказані.

  Слабкі періоди - жовтень і листопад. Чи не вирушайте в дорогу і не починайте нових проектів в цей час. Аксесуари жовтого кольору допоможуть впоратися зі стресом під час слабкого періоду.

  Сприятливі кольори - жовтий, синій, рожевий.

  Значення числа 4

  Людьми з числом душі 4 управляє Раху. Це так звана тіньова планета, точка перетину орбіти Місяця з екліптикою. За допомогою таких точок, яких всього дві, розраховуються сонячні і місячні затемнення.

  Люди, на яких впливає Раху, ліниві і нудні. Їм не властива логічність. Такі люди завжди шукають насолоду в першу чергу. Їх відрізняє песимізм, егоїзм і агресія. Швидше за все, вам складно відрізнити зло від добра, ви позбавлені чутливості геть. Ви схильні до фобій і не вмієте контролювати свою злість. Такі якості тільки створюють вам погану карму і негативну репутацію.

  Люди Раху можуть домогтися успіху у веденні революції, підступи і змови. Ви можете стати відмінним шпигуном, таємним агентом або приватним детективом. Є здатності до живопису, письменства, редакторської роботи. Раху може дати успіх у вашій справі, але, наприклад, якщо це політика, то ви завжди будете перебувати в опозиції. У роботі ви наполегливі і адекватно сприймаєте критику, ставите свій розвиток головною метою. Можете стати хорошим керівником.

  Ви досить розумні і потайливі, полупланета дає вам можливість бачити те, що приховано від більшості людей. Але ви надто легко роздратовані, не вмієте контролювати свої емоції і не здатні ясно висловлювати свої думки. Тіньова планета наділяє своїх "підопічних" терпінням і хоробрістю, а також тим, що прийнято називати особливим складом розуму. Неординарне мислення робить вас дуже корисним для суспільства. За вдачею ви бунтар, і особливо помітно проявляється це в молодості. Вас не доводиться довго вмовляти руйнувати Закон чи будь-яке правило.

  У вашому житті можливі як злети, так і падіння. Мужність, високий інтелект і терпіння допомагають вам гідно справлятися з негараздами. Ви вперті й наполегливі. Схильність піддавати все сумніву швидше допомагає вам, чим заважає. Чіткого світогляду, як правило, немає, оскільки життєвий шлях багатий на різні зміни.

  У відносинах ви мінливі, що часто дратує оточуючих. У молодості люди Раху часто оточують себе злочинцями та іншими підозрілими особами. Вони вважають, що більшість не розуміє їх, вкрай потайливі навіть з близькими людьми і можуть зашкодити іншим людям заради власної вигоди. Наживають чимало ворогів, часто зазнають критики.

  Розпоряджатися грошима ви не вмієте, швидше за все, відразу промотувати їх. Жадібність і жадібність - не ваші якості. Але в другій половині життя люди Раху завжди домагаються успіху і слави, часто через багатої спадщини. Слід вчитися відкладати гроші і економити.

  Ви добре розбираєтеся в мистецтві, любите відвідувати виставки, концерти та театр. Розмови про це приносять вам задоволення, але бажано навчитися чітко висловлювати свої думки.

  Вам потрібен менш критичний підхід до життя. Слід навчитися довіряти, відмовляти і залишатися спокійним у будь-якій ситуації. Рано чи пізно ви навчитеся розбиратися в людях і зумієте подолати свій егоїзм. Вам потрібно уникати самотності. Медитації можуть допомогти вам.

  Період слабкості - останні два місяці осені і перший місяць зими. У цей час можливі психологічні проблеми, слабкість і лінь, а також матеріальні втрати і перешкоди в роботі.

  Сприятливі кольори - всі яскраві відтінки, синій, хакі, сірий.

  Значення числа 5

  Цифрою 5 володіє Меркурій. Його вплив пробуджує потяг до азартних ігор, ризикованих авантюр і торгівлі.

  Як правило, люди Меркурія схильні до крайнощів. Або вони приділяють занадто багато уваги комфорту і грошей, або не піклуються про це взагалі. Вас відрізняє підозрілість, схильність до брехні і хитрості. Ви любите гумор у всіх його проявах, вмієте маніпулювати людьми і прагнете дізнатися якомога більше про себе і оточуючих. Останнє часто стає причиною інтересу до психології, астрології, нумерології та хіромантії.

  Вас відрізняє подвійність натури і змішаний темперамент. Ви любите нові ідеї, практичність і раціоналізм. Ваш активний розум спрямовує вас на постійне навчання протягом усього життя. Люди п'ятірки не терплять тривалого планування і здатні дуже швидко приймати рішення, вони володіють неабиякою імпульсивністю. Але при цьому, вони завжди шукають додаткові способи заробітку, цікавляться азартними іграми та іншими ризикованими методиками збагачення, і їм при цьому супроводжує удача.

  Люди, народжені під заступництвом цифри 5 - чудові оратори, здатні навіть з недругів зробити своїх союзників. Легкий характер, прогресивність, високий інтелект і оптимізм роблять їх улюбленими колективом. В якості ділових партнерів ці люди дуже хороші, вони цінують свій час і час партнерів. Найчастіше мають не одне джерело заробітку і вміють розпоряджатися фінансами.

  Ви віддаєте перевагу веселощі і святкову атмосферу. Це може віднімати занадто багато сил, слід пам'ятати про те, що зробити щасливими всіх неможливо. Ви швидко знаходите друзів, але за рахунок мінливості так само просто розриваєте дружбу, особливо під час періоду слабкості. У вас хороша інтуїція, ви відмінно розбираєтеся в людях, і обдурити вас приятелеві або колезі досить складно. Ви не відчуваєте труднощів у спілкуванні з людьми різного віку, ладите з дітьми, користуєтеся хорошою репутацією серед літніх людей.

  Є тяга до поезії. Швидше за все, ви непогано знаєте мистецтво. Любіть подорожі, в яких вам вдається не тільки відпочивати, але й отримувати життєвий досвід. Люди п'ятірки розуміють важливість карми і вірять в існування призначення і долю. Вони працюють над здоров'ям і зовнішнім виглядом все життя. Обережність в харчуванні, притаманна людям числа 5, допомагає їм зберегти здоров'я і активність до старості.

  Для п'ятірок-жінок ранній шлюб більш сприятливий, ніж пізній. У зрілому віці їм складніше знайти підходящого супутника, як і завести нових друзів. Вони подобаються оточуючим, але з роками стають дуже розбірливі.

  Вам варто уникати стресів і приділяти більше часу своїм дітям. Важливо довіряти близьким людям, вчитися відпочивати після наполегливої ​​роботи, уникати суспільства песимістів, а також розвивати впевненість у своїх силах і холоднокровність. Фізична праця може допомогти заспокоїти розум людям числа 5. Ви повинні поважати інших, поменше чіплятися і не наполягати на своїй точці зору. Будьте обережні з обіцянками.

  Слабкі місяці - травень, вересень, грудень. Ви стаєте зайво підозрілим, терпите збитки, стаєте жертвою обману, страждаєте від самотності і неспокою, втрачаєте натхнення в цей період.

  Сприятливі кольори - зелений, бірюзовий, сірий, світло-коричневий, білий. Для того, щоб відчути себе краще, вам досить вмитися і скористатися рушником одного з цих квітів.

  Значення числа 6

  Якщо ви відзначаєте день народження 6, 15 або 24 числа, вами володіє Венера. Вона наділила вас витонченістю, везінням в любові, пристрасті і красою. Ви схильні до занять танцями, музикою і поезією, прекрасно розбираєтеся в мистецтві.

  Ви артистичні і чуттєві. Венера наділила вас бездоганною зовнішністю, ввічливістю, чарівністю і величезним запасом життєвих сил. Ви схильні до творення. Вас цікавить медицина, винахідництво і мистецтво. Швидше за все, ви віддаєте перевагу розкіш і маєте вишуканий смак. У вас немає проблем у спілкуванні з протилежною статтю. Ви легко розлучаєтеся з грошима, не відрізняючись жадібністю, часто подорожуєте і ретельно стежте за своєю зовнішністю. Особливо останнє стосується представниць прекрасної статі. Ви господарські, ваші приміщення завжди містяться в чистоті.

  Високий інтелект в поєднанні з розвиненою інтуїцією дозволяє людям числа 6 дізнаватися чиїсь секрети, найчастіше ненавмисно. Вам можна довіряти секрети, ви не відрізняєтеся балакучістю. Добре вмієте приховувати і власні почуття. Вас вважають хорошим другом, жити на самоті ви не здатні і цінуєте суспільство близьких людей. Сварок і з'ясувань відносин зазвичай уникаєте, завжди прагнучи до компромісів замість ворожнечі, довіряєте близьким.

  Люди цього числа воліють максимально спокійну обстановку. Вони не потерплять втручання в їх роботу, але управляти не хочуть, на конфлікт йдуть рідко, не надто вимогливі до колег. Такі люди завжди улюблені колективом. Незважаючи на деяку марнотратство, до сорокаріччя зазвичай домагаються матеріальної стабільності.

  У молодому віці шістки будь-якої статі схильні до любовних пригод, можуть змінювати партнера, люблять і вміють спокушати. Після 25 років зазвичай їм це набридає. Люди числа Венери стають хорошими сім'янинами, люблять радувати свою другу половинку і не схильні до скандалів. Вони дбають про своїх родичів навіть після того, як починають жити окремо від них.

  Люди, які перебувають під впливом Венери, рідко цікавляться непізнаним і релігіями. Це матеріалісти, не здатні вивчати духовні практики. Вони діють за законом і підтримують справедливість і правду, люблять незалежність, свободу і не схильні до егоїзму. Люди, що володіють владою, часто підтримують народжених під цифрою 6.

  Вам потрібно вчитися перевіряти тих, кому ви довіряєте, не поспішати у виконанні роботи, вчитися прощати і не витрачати час на помсту кривдникам. Неорганізованість і лінь - ще одна проблема людей Венери. Бажано дотримуватися щоденного списку справ, поменше відпочивати і побільше уваги приділяти роботі.

  Слабкі періоди - квітень, жовтень, листопад. У цей час погіршується здоров'я, з'являються погані новини і перешкоди на роботі. Пропадає натхнення і впевненість в собі, ревнощі, склочность і патологічне довіру до оточуючих.

  Сприятливі кольори - білий, жовтий, блакитний і рожевий. Вам корисно носити одяг цих квітів, а також користуватися аксесуарами і прикрашати інтер'єр предметами подібних відтінків.

  Значення числа 7

  Якщо ви народжені 7, 16 або 25 числа, ваше життя знаходиться під впливом Кету. Це полупланета, яку називають ще тіньової планетою. Вона розташована навпроти Раху, це точка перетину місячної орбіти з екліптикою.

  Кету дарує тим, кому протегує, духовність, мудрість, екстрасенсорні здібності. Всі люди сімки є високоемоційний, зацікавленими пізнанням і байдужими до матеріальних цінностей і мирським прагненням. Вони високодуховних і приділяють багато часу релігії.

  Ви обожнюєте брати участь в суперечках, у вас нестандартний склад розуму і сильно розвинена уява. Ви часто перебільшуєте, живете в своїх мріях і рідко буваєте стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Вам притаманна неспокійність, нерішучість і часті зміни настрою. Ви любите самовиражатися, романтичні, сентиментальні і вкрай добрі до людей.

  Люди Кету часто виявляються невдахами і не домагаються зовсім нічого. Але при належній увазі і вихованні вони можуть бачити у всіх неприємностях ключ до перемоги. Підопічні Кету можуть стати знаменитими вченими, рефоматорамі, суддями і діячами мистецтва, такі випадки - не рідкість. У молодості, до 35 років, завжди відчувають багато складнощів, але в зрілості обов'язково домагаються успіху. У разі негативної оцінки власного таланту можуть стати успішними тільки до старості.

  Ви не терпіть спроб обмежити вашу свободу і несправедливості, старі традиції віддаєте перевагу бачити під новим кутом. У людей Кету є дар до ораторського мистецтва, і навіть ворогів вони здатні переманити на свою сторону. Вони ставляться однаково до всіх людей і не терплять дискримінації, тому часто набувають популярності й улюблені суспільством.

  Основна риса Кету - нестабільність. Швидше за все, ви не терпите влади і схильні до анархії, але внутрішньо досить організовані. Ваше розумовий і фізичне здоров'я найкраще підтримує розмірений і спокійний спосіб життя. Ви вмієте планувати, з одного боку, не надто звертаєте уваги на заробляння грошей, з іншого - володієте талантами, які можуть принести прибуток.

  Активний розум підштовхує людей числа 7 на подорожі, зміни, переїзди в інші країни. Основна мета цього - отримання досвіду, навчання і заробляння грошей. Ви намагаєтеся охопити свій образ таємницею і прагнете справляти враження на оточуючих. Людям цього числа легко спілкуватися з людиною будь-якого віку. Ви любите давати поради, але нікому не нав'язуєте їх.

  Вам корисний відпочинок на природі, тим більше, швидше за все, ви віддаєте перевагу саме так проводити відпустку. У шлюбі ви щасливі, не маєте проблем з протилежною статтю, заводите чимало друзів ще в юному віці. Але іноді буваєте обмануті власними фантазіями. Насилу помічаєте свої недоліки і помилки як в роботі, так і в стосунках. Не потрібно чіплятися тільки за власний стиль мислення, ви повинні намагатися робити роботу і іншими способами як мінімум для отримання досвіду. Працювати люди Кету можуть тільки на улюбленій роботі.

  Вам потрібно розвивати уважність і не захоплюватися фантазіями. Витрати часу потребують постійного контролю, слід стати більш пунктуальним. Повага і вдячність - це те, чого не вистачає вашій другій половинці і родичам. Позбавляйтеся від сором'язливості і неспокійності, відпочивайте після напруженої роботи і ні в якому разі не недооцінюєте себе.

  Слабкі періоди - січень, лютий. В цей час ви втрачаєте вдалі можливості, відрізняєтеся сором'язливістю і невпевненістю, безцільно витрачаєте час. Часті випадки залежності від інших людей, необережності, сварок з друзями. Під час слабкого періоду небажано вкладати гроші в справу, поспішати в роботі і працювати на знос.

  Сприятливі кольори - зелений, блакитний і білий.

  Несприятливий колір - чорний. Людям Кету бажано оточувати себе живими рослинами і квітами.

  Значення числа 8

  Люди з числом душі 8 знаходяться під впливом Сатурна. Він наділяє їх похмурістю, хворобливістю і жадібністю. Люди Сатурна воліють самотність, вони песимістичні і схильні до переляку.

  Досить небезпечна проблема, з якою вам, можливо, доведеться зіткнутися - це схильність до наркотичної залежності, суїциду, проблемам з психікою. Ви схильні до передчасного старіння, тому необхідно приділяти максимум уваги здоров'ю. Найчастіше люди Сатурна виглядають старшими за свій вік.

  Сатурн наділяє вас і позитивними якостями. Це мудрість, справедливість, чесність, організаторські здібності, відсутність прихильності до матеріальних речей. Швидше за все, ви знайдете влада і славу і проживете довге життя. Дисципліна - не для вас, люди Сатурна найчастіше схильні до заколотів.

  Ви впевнені і рішучі, схильні до таємниць і секретів. Останнє часто стає причиною нерозуміння з боку оточуючих. Ви любите працю і дуже результативні в будь-якій роботі. Люди з числом душі 8 найчастіше інтроверти, меланхоліки, дуже врівноважені, якщо їх не турбувати. Ви серйозні і терплячі, завжди залишитеся вірні одного разу обраної ідеології, громадської організації. Можете присвятити все життя тільки одного виду діяльності.

  Звертатися за допомогою ви не любите, тому вам її рідко пропонують. Люди, на яких впливає Сатурн, часто бувають настільки сильними особистостями, що можуть пригнічувати оточуючих одним лише присутністю. Вони обов'язково відображають себе свій слід в історії, вірять в своє покликання і йдуть до мети, незважаючи на невдачі. Здатні пожертвувати своїми інтересами заради якоїсь високої мети. З таких людей виходять прекрасні політики, військові та вчені. Їм подобається змінювати світ, руйнуючи громадські структури і допомагаючи бідним.

  Похмурість характеру не дає людям Сатурна заводити безліч друзів. Вони часто бувають незрозумілими оточуючими. Життя найчастіше непередбачувана, але зміни тримають вас в напрузі і не дають розслабитися. Ви дуже злопам'ятні, схильні до помсти і ворожнечі, але тільки в тому випадку, коли це необхідно. Задовольнятися малим не вмієте, ставите перед собою тільки масштабні цілі. Здатні переступити будь-моральний або етичний закон суспільства.

  До 35 років рідко знаходять стабільне матеріальне становище. Заробивши досить, люди числа 8 починають заглиблюватися в окультизм і вивчення філософії, приділяють більше уваги духовним вченням.

  Вам слід розвивати вміння довіряти оточуючим. Необхідно вчитися ясно виражати свої думки, але не рекомендується вступати в суперечки, якщо в цьому немає потреби. Розширюйте коло спілкування, позбавляйтеся від мстивості і похмурості, зайвої серйозності. Уникайте відлюдництва. Вам показаний активний спосіб життя і подорожі. Приділіть увагу боротьбі зі страхами і фобіями. Уникайте наркотиків, адже у вас є серйозна схильність до залежності.

  Міркувати про минуле не варто, краще будуйте плани на майбутнє. Вам не потрібні зайві любовні зв'язки, це забирає у вас сили і відволікає від пошуку своєї другої половинки. Не рекомендується пліткувати і дратуватися.

  Слабкі періоди - всі зимові місяці і початок весни. У цей час є небезпека сварок, сварок, приниження і інших неприємностей в спілкуванні. Відчуття непотрібності, невпевненість та інші психологічні проблеми часто стають причиною нарко- та алкозалежності. Не потрібно починати нових справ, судитися і навіть переїжджати взимку і навесні.

  Позитивні кольори - синій, чорний, пурпурний і сірий. Це кращі кольору для одягу, аксесуарів і інтер'єру.

  Значення числа 9

  Тими, хто народився в 9, 18 і 27 числах велить Марс. Він почуттям обов'язку, залізною дисципліною, відвагою, схильністю до порядку в усьому, упевненістю і егоїзмом.

  Ви ставите свої бажання вище бажань інших, можете бути жорстокими навіть по відношенню до близьких людей. Віддаєте перевагу насильству як самому дієвого способу домогтися наміченої мети, сварливі, запальні і непостійні.

  Імпульсивність часто змушує людей Марса вступати в незаконні або осуджені суспільством любовні зв'язки.

  Ви можете досягти чималого успіху в спорті, особливо бойових мистецтвах. Гарні в публічних виступах, вмієте наполягти на своєму, можете стати політиком. Швидше за все, зможете займатися полюванням і брати участь в будь-яких змаганнях. Але ваш розквіт триває з 27 років до 40.

  Люди числа 9 не вміють відпочивати, поки мета не буде досягнута. Вони поважають гідного суперника, прагнуть прокласти свій шлях силою, незважаючи на наслідки. У кар'єрі їм допомагає честолюбство і рішучість. Такі люди завжди готові до перешкод і долають їх із задоволенням. Їх складно довести до стресу. Економити сили і чекати не вміють, діють швидко.

  З віком характер людей дев'ятки часто псується. Вони наживають чимало ворогів, але це їх рідко хвилює. Часто їх життя закінчується трагічно, такі люди вражають світ своїми витівками і рідко зупиняються на своєму шляху. Вони завжди надходять по-своєму, люблять визнання. З людей Марса виходять хороші начальники, строгі і справедливі, які вміють дбати про співробітників. Організаторські здібності роблять їх чудовими адміністраторами. Працьовитість людей цифри 9 знадобиться будь-якої компанії.

  В першу чергу цінуються ними не гроші, а репутація. У шлюбі люди дев'ятки невдачливі, сварки з партнерами можуть виникати досить часто. При цьому, вони шанують батьків і завжди дбають про них навіть після початку окремого життя. Як будинок, так і робочий кабінет людини числа 9 завжди знаходиться в повному порядку.

  Вам варто навчитися не піддаватися на провокації і забути про помсту. Ваші вороги - це заздрість, гордість і лицемірство. Ви повинні пам'ятати про те, що люди можуть помилятися, а ваш партнер гідний поваги і світу в сім'ї.

  Слабкі періоди - березень, травень, червень.

  Сприятливі кольори - червоний і рожевий, кольору Марса.

  В цілому, знання значення числа душі дозволить вам скорегувати своє життя, направивши її в потрібне русло і досягнувши справжньої гармонії з самим собою і Всесвіту.