Головна » Суспільство » Яскраві риси інтровертного типу особистості

  Яскраві риси інтровертного типу особистості

  Інтроверт - тип особистості, яка спрямована увагою всередину себе. Вони більше приділяють значення внутрішніх переживань, ніж подій зовнішнього світу. Якщо серед ваших близьких, друзів або колег є такі люди, вам буде корисно ознайомитися з рисами інтровертної особистості. Так вам буде легше зрозуміти і налагодити з ними спільну мову.

  вразливість

  Інтроверти - чутливі. Колючі глузування, глузування і навіть поганий настрій співрозмовника здатне їх глибоко зачепити. Вони часто вишукують причину в собі самому і чужа дратівливість може стати для них приводом для переживань.

  Не завжди можуть висловити повноту своїх почуттів і думок

  Інтроверти дуже часто відчувають, що у них не виходить пояснити все те, що вони думають. Їх внутрішній світ настільки складний, наповнений величезною кількістю зв'язків, деталей і складних емоцій, що часто це неможливо зрадити промовою. Дати такій людині аркуш паперу - він виллє на неї киплячу бурю. А в найпотрібніший момент, в розмові - часто втрачається і не знаходить потрібних слів. Після розмови, в його голові вибудовується гарний, переконливий діалог. Але в моменті - емоції беруть гору.

  одинаки

  У великих компаніях інтроверти намагаються, (що виходить досить легко), не притягати до себе зайвої уваги. Але при розмові один на один, ці люди здатні вас здивувати.

  Інтроверти вміють дружити

  Зазвичай в колі близьких людей і друзів у інтроверта кілька людей. І їм цього цілком достатньо. Ці люди не бажають і не вміють підтримувати поверхневі знайомства, листування в Інтернеті або спілкуватися "з усіма". Зате друзі з них виходять надійні і дуже душевні.

  спостереження

  Такі люди зазвичай спокійні. Вони найчастіше занурені в свої думки. Вони блукають в спогадах, планах, переживаннях, оцінки зовнішньої ситуації і якимось чином пов'язують все це воєдино. Це люди з багатим внутрішнім світом, які вміють спостерігати.

  сильна інтуїція

  Зазвичай такі люди дуже чутливі і інтуїтивні. Якщо щось раптом змінюється, проноситься якась думка, ідея, емоція - інтроверти миттєво вловлюють ці зміни. Вони - справжні емпатії (глибоко співчувають іншим).

  Постійно все аналізують

  Саме все, щоб не відбувалося. Кожен погляд, жест, слово, події. Знаки бачаться таким людям в звичайних речах. Якщо ви помітили зануреного в думки людини - швидше за все це інтроверт блукає в лабіринтах власних думок.

  Не люблять порожніх розмов

  Інтроверт цікавиться глибокими темами. Він хоче поговорити про мир, про його устрої, про переживання, цікавих хитросплетіннях доль. Про все те, що надихає і приголомшує.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися з друзями!