Головна » природа » Загадкові місця планети

  Загадкові місця планети

  Як би не розвивалися наука, суспільство і технології, на Землі залишилася величезна кількість місць, які до сих пір ставлять вчених у глухий кут. Деякі освіти - природного характеру, інші - побудовані в давнину невідомим способом. Багато з таких локацій обростають міфами про свою появу і призначення.

  Вежа диявола (США)

  У штаті Вайомінг розташувалася скеля дивно правильної форми. Колони з гострими кутовими виступами формують своєрідний "пень", який вище піраміди Хеопса. За даними геологічної розвідки йому близько 200 мільйонів років. Особливою таємничості їй додає те, що забратися на неї двічі тільки один скелелаз і більш ніхто. Одного разу на скелю спустився парашутист, але без допомоги цього самого скелелаза не міг з неї спуститися.

  Курган Кахокіі (США)

  Недалеко від міста Іллінойс знаходиться місто Кахокія. Його покинули місцеві жителі ще 1500 років тому. Масштаби вражають навіть сучасних будівельників: величезний солярний календар, 30-метрові кургани, тераси-балкони, на яких можуть розміститися цілі будинки. До сих пір незрозуміло чому приблизно 40 тисяч жителів пішли з цих земель, і які з відомих племен є їх нащадками.

  Ньюгрейндж (Ісландія)

  Ще одне величезне спорудження, яке вважається найстарішим на території Ісландії. Вчені схиляються до того, що цей наскрізний коридор з центральною кімнатою є могильником. Однак будівельники навіть близько не наблизилися до розуміння, як був побудований ідеально круглий об'єкт, яким чином були доставлені величезні мегаліти. До того ж курган зберігся в ідеальному стані, не піддався руйнуванню від вологи і часу.

  Лощина чорного бамбука (Китай)

  Китайці, які живуть поруч з цією місцевістю, ні за які гроші не погоджуються проводжати сюди туристів і вчених. У долині доведені пропажі десятків дорослих і дітей. Ця долина в провінції Сичуань привертає дослідників своїм нестандартним кліматом. Тут протягом декількох хвилин може змінитися погода, утворюються провали в грунті і трапляються зсуви. Лощина чорного бамбука - це рідкісний випадок, коли в вченій спільноті одноголосно місцевість назвали аномальною зоною.

  Скрижалі Джорджії (США)

  У 1979 році хтось Роберт К. Крістіан замовив установку пам'ятника. Виглядає він як 4 плити вагою 20 тонн, зафіксовані п'ятої зверху на окремій опорі. Хто саме був замовником - невідомо, так як існує тільки його ім'я в документах. На плитах а 8-ма мовами викарбовано заповіти для майбутніх поколінь (досить сумнівних з точки зору сучасної демографічної ситуації). Сам пам'ятник встановлений чітко по сторонах світу і зоряним картками. На одній зі скрижалей присутній текст і російською мовою (вітчизняні вандали так само відзначилися - без мату можна приблизно перекласти як "Фігу вам, а не кінець світу").

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!