Головна » речі » Загадкові історичні артефакти і незрозумілі знахідки

  Загадкові історичні артефакти і незрозумілі знахідки

  Історичні розкопки часто ставлять в тупик археологів. Їм часом не вдається дати розумне і логічне пояснення відкрилися артефактів. Наведемо деякі з них.

  У ПАР були виявлені кам'яні сфери різних розмірів. Вони мають чітко окреслену форму і гладку структуру, а по їх поверхні проходять виключно рівні борозенки. Вік цих предметів 3 мільярди років. У той час наша планета тільки почала остигати, утворюючи при цьому гірські масиви. Але невже природні сили змогли створити такі ідеальні пропорції? Вчені ламають голову над поясненням їх походження. Може бути на Землі проводилися уроки по кераміці для міжзоряних мандрівників?

  На знайдених в Індії стародавніх скелети виявлені частинки радіоактивного пилу. Що це означає і звідки вона взялася? До речі, в індійських літописах є перекази про вогненні колісницях і вселенських катастрофах. Але хто став носієм подібних руйнувань і звідки на скелети радіація - ці загадкові знахідки залишаються питанням.

  У скельній породі біля невеликого техаського міста Лондона був знайдений "застряг" в скельному шматку молоток. Багато побачили в цьому містифікацію. Але вчені провели дослідження і визначили, що інструмент виявився в породі приблизно 400 мільйонів років тому. Як потрапив він туди і взагалі чи можливо таке? Адже про населення планети в ту пору не може бути й мови.

  З тієї ж серії можна назвати болт, вік якого 300 мільйонів років. Він ніби наведено в шматок каменю. Версій висувається безліч. Від відвідування Землі інопланетними представниками до затверділої скам'янілості стародавніх морських примітивних істот.

  Коли в трупах солдатів Другої світової війни знаходять кульові отвори - це природно. У 20 столітті вогнепальну зброю зі снарядами не було рідкістю. Але побачити рівні отвори в черепах доісторичних мисливців - це вже занадто. В епоху гомінідів стрільба з гвинтівки або пістолета - нонсенс! Проте, археологи змушені знову замовкнути побачивши знахідок, датованих 125 тисячами років, зрешечених кульовими отворами. Що, знову повернемося до легенд про інопланетян? А може це зовсім не легенди?

  Про те, що homosapiens і його предок не застали динозаврів - науково доведено. Але в 1945 році в Мексиці в одному з давніх поселень було знайдено понад 30 тисяч (!) Кам'яних і глиняних фігурок, що зображують взаємовідносини людини і доісторичних тварин. Фігурки датуються 2,5 тисячами років. Динозаври ж, як нам відомо, вимерли за десятки мільйонів років до них. Дійсно, залишається тільки гадати про ці знахідки.

  У Колумбії знайдено диск, який виготовлений з лідіта. Це справжній загадковий артефакт. На двох його поверхнях нанесені всі стадії розвитку людини: він сперматозоїда з яйцеклітиною до формування немовляти. Звідки, запитаєте ви, у найдавніших народів були можливості заглянути в таку делікатну сферу життєдіяльності?!

  Давньоєгипетська цивілізація вивчена досить добре. Правда, в пустелі ще досить загадок стародавнього Єгипту для пошуку вченими. На одній з плит в написами нанесені цікаві ієрогліфи, що випадають із загального ряду листи. Текст з храму Мережі не витримує критики: там зображені фігурки, дуже нагадують сучасні літальні апарати та інші транспортні засоби. Як зрозуміти появу настільки неординарних символів? Схоже, фараони піднесуть нам ще багато загадок!

  Щурячий король - це міф. І згуртованість його війська - суцільна вигадка. Але звідки тоді ця купа тісно сплетених тушок щурів. Хто примудрився їх муміфікувати і переплести хвости? Існує, правда, якась версія про те, що ця композиція створена середньовічними "естетами", що складали такі собі щурячі килимки або букети. Але, ніхто не знає істину ... .

  Зрозумілим є одне, що вченим з різних областей ще вистачить роботи з розгадування таємних послань з минулого.