Головна » простір » Замерзлий Байкал подорож в казку

  Замерзлий Байкал подорож в казку

  Древній Байкал славиться своїми найчистішими водами. Сюди з'їжджаються люди з усього світу, щоб насолодитися красою навколишньої місцевості. Фотограф Христина Макєєва приїхала спеціально до Байкалу замерзлому: її знімки нагадують сюрреалістичні роботи художників минулого століття. 

  • крижана казка

   Глибина великого Байкалу досягає 1 642 метрів. Взимку озеро промерзає, а товщина льоду дозволяє людям без страху подорожувати по його замерзлої гладі. Сьогодні люди стікаються до Байкалу з усього світу, а деякі навіть ставлять намети прямо на льоду.

  • відважні мандрівники

   Христина Макєєва вирушила знімати цей район в компанії близьких друзів, але в підсумку провела весь час на льоду озера. У деяких місцях лід виявився слизьким, ніби дзеркало, і багато мандрівників пересувалися по ньому на ковзанах, санчатах і навіть велосипедах.

  • передбачлива природа

   Лід весь час тріщить і лопається при сильному морозі. Довжина розколів може досягати 10-30 км, а ширина перевищувати кілька метрів. Завдяки цим тріщинах, риба в озері не гине від нестачі кисню.

  • перлини

   І бачите ці бульбашки? Ніби скляні кульки, замерзлі в часі - насправді, це виробляється водоростями метан. Маленькі, схожі на перли кульки стали однією з причин, за якими озеро прозвали "Перлина Сибіру".

  • Льодова дорога

   По озеру проходить спеціальна льодова дорога, відкрита з 9 ранку до 6 вечора. Рятувальники готують трасу щороку.

  • безмежний світ

   В цілому, замерзлий Байкал перетворюється на справжню казку. Подорож сюди може стати кращим пригодою в житті - і ви ще можете встигнути до кінця цієї зими насолодитися прогулянкою по крижаному безкрайньому дзеркала.