Головна » Астрал » Зелений колір аури - значення всіх відтінків зелені в біополе людини

  Зелений колір аури - значення всіх відтінків зелені в біополе людини

  У багатьох релігіях зелений колір пов'язаний зі спокоєм і умиротворенням. Не ту людину, яким він наділений, а тих, хто навколо. Так, значення зеленої аури в тому, що б нести мир всім навколо. З таких людей виходять миротворці, люди з великим соціальним значенням. Вони вриваються в це життя, що б зробити її краще. Іноді це приймає дивні звороти. Адже вони можуть вирішити, що знають, як краще жити. І будуть намагатися нав'язати своє бачення всім навколо. Нехай і з добрими намірами, але можуть завдати комусь шкоди.

  Що варто знати про зеленому кольорі аури - все, що робиться під її покровом, несе в собі співчуття. Іноді це може видатися надто настирливим, але не забувайте про першопричину. Так, звичайно, тут постає дилема - що важливіше в вчинок? Мотив, або результат? Кожен повинен вирішити це для себе, коли почне спілкуватися з "зеленим". Адже його вчинки можуть здаватися дивними, вибивають з колії. Якщо не сказати шокуючими. Правда, з віком таке буде траплятися все рідше. Людина збагатитися досвідом, зрозуміє, як контролювати себе і свій розум. І з палаючого ентузіаста, він перетвориться в професіонала, здатного на все.

  Цей колір несе на собі відбиток наполегливості, так необхідної в житті. Вона здатна зрушити гори на шляху до мети. Не у багатьох вистачить сил відповідати такому життєвої енергії, так що супутнику "зелених" доведеться складно. Якщо вони не знайдуть своє місце поруч з ними. Але, володіючи достатнім розумінням, все заспокоїться і відносини будуть довгими. Можна навіть сказати благодатними.

  Для кожного зелений колір несе щось своє в залежності від статі. Зелений в аурі чоловіка говорить про його стійкості по відношенню до життєвих негараздів. Він солідний і респектабельний, а в молодості був здатний на абсолютно божевільні вчинки. Тоді, коли з нього бив неконтрольований фонтан енергії. Зараз він навчився справлятися з нею і направляти туди, куди потрібно. У зрілому віці енергія такої людини не б'є з нього неостановимой річкою.

  У жінок зелений говорить про молодість і цвітінні. Незалежно від того, скільки їй років - вона завжди буде молода душею. Союз, укладений такою жінкою, несе на собі подих містичності. У чому ця містичність полягає? Точно відповісти на це питання не вийде, адже в кожному союзі по-своєму.

  Характер людини із зеленою аурою

  Розберемося ж з важливим питанням - зелена аура, що вона означає для людини, навколо якого з'явилася? Зелений колір аури говорить про те, що людина упертий. Вони йдуть вперед, навіть коли надій начебто і немає. Він дотягне будь взяті на себе зобов'язання до кінця. Чого б йому це не коштувало. І в цій справі допоможуть природний інтелект. "Зелені" схильні до самокритики, прискіпливо розглядаючи кожен свій крок. І, можливо, в цьому криється секрет - чому їм вдається багато чого. Правда вимогливі вони не тільки до себе, але і до інших. Ця риса характеру може відштовхнути дуже і дуже багатьох. Хто хоче, що б його постійно оцінювали.

  Працювати краще одні. Частково це пов'язано з тим, що потужний зелений колір може придушити багато інших. Та й діючи самостійно, вони менше відволікаються. Так що, якщо "зелені" працюють - постарайтеся їх поменше відволікати. В такому випадку можна буде натрапити на роздратування, або навіть грубість. Моменти творчості заволодівають ними повністю. Енергія вирує, спрямована на вирішення проблеми. Так що будьте обережні, щоб не обпектися.

  Здається, що ця характеристика дещо відрізняється від тієї, яку дали спочатку. Чи не в'яжеться з образом миротворця. Але хіба вони бувають іншими? Так, дратівливі, але наполегливі. Тільки такі люди здатні перевернути соціум так, як їм здається правильним. Дослідники відзначають, що багато відомих соціальні діячі були саме "зеленими". Це можна помітити навіть на фотографіях, головне придивитися.

  Зелена аура - значення відтінків

  Відтінки зеленого впливають на ті характеристики особистості, які є головними для "зелених". А саме - упертість, наполегливість, інтелект і самокритику. У чистому варіанті вони несуть радість, і умиротворення тим, хто навколо них. Завжди приємно мати "пробивної" людини поруч з собою. Але якщо відтінок починає слабшати, то "зелений" може зациклитися на самокритики. Страх поразки паралізує його. А раптом щось піде не так? З цієї ситуації можна вийти, тільки якщо хтось її підштовхне, додасть впевненості, зрушить ситуацію з мертвої точки.

  Упертість може приймати страшні форми, якщо колір розпливчастий. Він може довести до фанатизму, до несамовитої. Людина не розуміє, що подальші зусилля принесуть тільки шкоду і продовжує стояти на своєму. Проблема ще й у тому, що нічого довести не вийде. Упертість пеленою закриває від нього будь-які слова, навіть самі розумні. А якщо в зеленому з'явиться чорний колір аури, то справа зовсім погано. Удача змінює "зеленим" і його завзятість може привести до тяжких наслідків. Аж до фатальних.

  У союзі з холодними квітами, синім тоном або блакитним відтінком, зелений говорить про божественне початку всіх вчинків. Можливо мова про спокій, яке несуть високі цілі. Такий завзятий людина може досягти багато на цьому шляху. Відкинувши сумніви, він кинеться в праці, здійснюючи одну добру справу за іншим. Гарячкова енергія, що б'є рікою, зміниться більш спокійними потоками. Повільно і наполегливо вони будуть "підточувати камінь" будь-яких справ.

  Світло-зелена аура - колір легкого відносини в життя. Турботи не проходять повз, але вони залишають людину спокійною. Він просто знизує плечима і приймається за роботу над ними. Такі люди спокійні в будь-якій ситуації, ніщо не виб'є у них грунт з-під ніг. Упевнені в собі, "світло-зелені" завжди знають, що робити, в будь-якій ситуації.

  В цілому, зелена аура - примітний елемент духовної палітри. Вона зазначає людей, яким долею призначені не тільки багато праць, а й багато нагород. Головне тільки що б "зелені" не впадали у крайнощі.