Головна » Міста і країни » Зелені вулкани Франції

  Зелені вулкани Франції

  Франція завжди приваблювала безліч туристів: це напрочуд гарна і романтична країна, яка нікого не залишає байдужим. Гастрономічні витребеньки, сотні музеїв, багата культура і неповторну мову - все це про Францію.

  Мандрівники незмінно прагнуть до Парижа - до Ейфелевої вежі, Лувру і Єлисейських полях. Звичайно, ці пам'ятки обов'язково варто відвідати, але є ще одне місце, яке вас точно не розчарує! Це Зелені вулкани, про які ми сьогодні і розповімо. Нещодавно це місце отримало статус об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а це говорить багато про що.

  Шен-де-Пюї - ланцюжок з 80 вимерлих вулканів в районі Рона-Альпи. Ряд простягається на 40 кілометрів і є частиною регіонального вулканічного парку Оверні. Ці дивовижні вулкани утворилися ще 4040 року до нашої ери, але з тих пір жодного разу не виявляли свою активність. Найвищий пік ланцюга - Пюї-де-Дом.

  Парк Шен-де-Пюї є ідеальним місцем для любителів піших прогулянок і красивих пейзажів. Через відсутність вивержень поверхню вулканів обросла бурхливою рослинністю. Саме тому Шен-де-Пюї називають "Зеленими вулканами". Взагалі, для центру Європи тут просто унікальна природа, яка буквально поглинула цивілізацію.

  Тут можна побачити пишний ліс, гострі скелі, крижані гірські струмки і кристально чисті озера, квітучі схили і долини. Звичайно ж, тут вашому погляду з'являться також лавові кратери і шлакові конуси. У цьому місці можна відпочити від міської суєти і шуму, насолоджуючись чудовими краєвидами та свіжим повітрям.

  Крім нерукотворних красот Зелені вулкани допоможуть відчути атмосферу сільського життя. Адже серед вулканів знаходяться затишні угіддя французьких фермерів. Вони із задоволенням пригостять вас винами і сирами власного виробництва. Ще один цікавий факт - через одну з ділянок дороги до вулканів проходить траса знаменитих гонок Тур-де-Франс.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!