Головна » простір » Загадкова спіраль скелетів була відкрита археологами в Мексиці. Вчені вперше зіткнулися з подібним ритуалом

  Загадкова спіраль скелетів була відкрита археологами в Мексиці. Вчені вперше зіткнулися з подібним ритуалом

  Мексиканські археологи на розкопках в Тлалпане відкрили дуже дивне стародавнє поховання. Скелети в могилі укладені по спіралі - вчені ніколи раніше не зустрічалися з подібним і вважають, що це може бути частиною невідомої ритуальної практики.

  Розкопки в районі Тлалпан почалися після того, як в 2006 році група ентузіастів випадково відкрила тут руїни стародавнього міста. Археологи з Національного інституту антропології та історії Мексики (NIAH) пройшли від самого Тлалпан до Папського університету в Мехіко, під яким і були виявлено ритуальне поховання.

  Останки належать двом жінкам, чоловікові, підлітку і немовляті. У всіх деформовані зуби і черепа. Ця практика типова для корінного населення області - на відміну від викладання трупів спіраллю.

  Поки вченим не зовсім ясна навіть причина смерті цих людей. Швидше за все, їх принесли в жертву під час релігійного ритуалу, але видимих ​​зовнішніх пошкоджень на останках немає.

  Хімена Рівера, директор проекту "Розкопки і археологічне порятунок в Папському університеті Мексики", вважає, що ці останки - якась інтерпретація плину життя. Версія виглядає правдоподібною: тут є немовля, підліток, чоловік і жінки.